Item added to your cart

SPORTMACHINE 130

Absolute Control
050R1401541 - BLACK - ANTHRACITE - WHITE
The Sportmachine 130 provides comfort and response—without making compromises. Built around a wider last and an aggressive flex, it accommodates high-volume feet while offering top-of-the-line performance. Its premium liner and shell can readily be customized for a personal fit while its cuff can be fine-tuned to better cradle the contours of your leg. Together, this creates the ultimate recreational boot—and it’s as powerful as it is smooth. And for additional warmth, the liner sports Primaloft insulation. Thanks to the Sportmachine 130, performance doesn’t need to come at the expense of comfort.
CÍLOVÝ ZÁKAZNÍK
ÚROVEŇ
ŠÍŘKA
FLEX
SPECIFIKACE
FLEX: 130
Šířka: 102MM
VLASTNOSTI
Rozsah velikostí: 24.0 - 32.5
Skelet: INFRARED PU
Komín: INFRARED PU
Liner: 3D Cork Fit Primaloft®
Přezky: MIRCO ALUMINUM
Pásek: 45 MM
Canting: DUAL
Technologie
TRI FORCE konstrukce skeletu

Nízká hmotnost sportovního vybavení je extrémně důležitá a s touto myšlenkou jsme se vrhnuli na vývoj nového, extra lehkého skeletu. Tri-Force konstrukce je unikátní svým konceptem, využívá anatomický design skeletu, který usměrňuje vaši vydanou energii do všech částí boty a tím i perfektně do hran lyží. Dovoluje tak hbitou a přesnou jízdu, zatímco stále udržuje vysokou úroveň pohodlí a komfortu.

BENEFITY
TRI FORCE konstrukce skeletu
TECHNOLOGIE INFRARED

BENEFITY
TECHNOLOGIE INFRARED
ADJUSTABLE CUFF PROFILE

Allows for quick and easy adjustment of the upper cuff circumference for more comfort, constomization while allowing skiers to be postioned in a more natural skiing stance.

BENEFITY
  • COMFORT
  • PERFORMACE
ADJUSTABLE CUFF PROFILE
3D CUSTOM CORK LINER

Nová vnitřní botička Custom Cork Liner je tvořená kombinací přírodní korkové směsi a anatomicky tvarovaného 3D laminátu. Skvěle utváří rovnováhu mezi komfortem a výkonností a umožňuje kompletní přizpůsobitelnost na Váš tvar nohy

BENEFITY
3D CUSTOM CORK LINER
Snadné obouvání – dual easy entry

Součástí skeletu v oblasti nártu jsou dvě měkké plastové vložky, které umožňují výrazně jednodušší obouvání a vyzouvání bot za všech podmínek

BENEFITY
Snadné obouvání – dual easy entry
Staň se Nordican
a spoj se s námi