Item added to your cart

PROMACHINE 85 W

ČISTÁ SÍLA

050F5401Q04 - BLACK - WHITE - GREEN
The Promachine 85w proves that a soft boot can still fit and perform well. Built for light women who use a subtle touch to flex their boots, the 85 has a low-volume 98mm last and is lightweight, making it energetic and reactive and allowing it to perform well on groomed trails, in bumps, and through crud. Its Primaloft liner material provides a warm, plush feel, while the women’s specific lower articulated rear cuff delivers more calf space. Though soft-flexing, the 85 utilizes stiffer plastic along the spine of the shell to create lateral stability and fast energy transfer, making it extremely quick and precise. For women who don’t want to sacrifice the perfect fit for a soft-flexing boot, the 85 is ideal.
CÍLOVÝ ZÁKAZNÍK
ÚROVEŇ
ŠÍŘKA
FLEX
SPECIFIKACE
FLEX: 85
Šířka: 98 MM
VLASTNOSTI
Rozsah velikostí: 22.0 - 27.5
Skelet: INFRARED PU
Komín: INFRARED PU
Liner: ISOTHERM 3D W Primaloft®
Přezky: MIRCO ALUMINUM
Pásek: 35 MM
Canting: DUAL
Technologie
TRI FORCE konstrukce skeletu

Nízká hmotnost sportovního vybavení je extrémně důležitá a s touto myšlenkou jsme se vrhnuli na vývoj nového, extra lehkého skeletu. Tri-Force konstrukce je unikátní svým konceptem, využívá anatomický design skeletu, který usměrňuje vaši vydanou energii do všech částí boty a tím i perfektně do hran lyží. Dovoluje tak hbitou a přesnou jízdu, zatímco stále udržuje vysokou úroveň pohodlí a komfortu.

BENEFITS
TRI FORCE konstrukce skeletu
TECHNOLOGIE INFRARED

BENEFITS
TECHNOLOGIE INFRARED
3D CUSTOM CORK LINER

Nová vnitřní botička Custom Cork Liner je tvořená kombinací přírodní korkové směsi a anatomicky tvarovaného 3D laminátu. Skvěle utváří rovnováhu mezi komfortem a výkonností a umožňuje kompletní přizpůsobitelnost na Váš tvar nohy

BENEFITS
3D CUSTOM CORK LINER
Staň se Nordican
a spoj se s námi